The European mind understands it perfectly. This is what imperial decadence looks like: public institutions converted into branded spectacle, civic memory replaced by adrenaline theater, and the People’s House turned into a content backdrop for regime propaganda.
The joke is not
Expedition 33 made a Ukrainian translation of their game based entirely on how popular the nexus mod download for it was.
This cunt runs a poll, ignores the vote for a Ukrainian translation and instead picks the language of a genocidal imperial power and is performatively shocked
Українці - смішні дурники, чи всеж сила, з якою будуть рахуватися?
Наразі сталася дуже прикра ситуація з грою Mewgenics (від розробника Binding of Isaac, хто не в курсі). Вони проводили опитування, яку локалізацію додати, де перемогла українська. В результаті української не планується, всі інші додадуть, а ще майже готова російська
Творець гри маняврує що з рф найбільше вішлістів і взагалі опитування не рахується і дикі хахли на нього напали просто так
І тут постає питання - а чи дійсно українці варті локалізації?
Наразі всім українським геймерам буквально плюнули в обличчя. Можна нескінченно обурюватися, або намагатися виправдати, або взагалі сказати "мені пофіг мені та гра не цікава". Але все це не матиме жодної користі і результату
Найкраще рішення - показати все простими діями:
1. Купити Mewgenics в стімі
2. Запустити на годину, навіть не граючи
3. Написати негативний відгук
4. Рефанднути з 100% гарантією
Це стратегія китайців, з якими всі рахуються бо вони бомблять ігри і за менше. Це покаже скіки потенційних покупців втратила гра і що з українцями варто рахуватися
Або, якщо через кілька днів в гри не буде хочаб 500 негативних відгуків - покаже що українського ігрового комʼюніті не існує та всім насрати і на Україну, і на мову, і на ігри. Це буквально тест українського комуніті
Тож зробіть це самі і поширюйте цей допис. Скиньте його мамі, бабусі. Якщо вам не хочеться репостити - скопіюйте текст чи напишіть своїми словами. Скиньте в інсту і в тредс. Зараз все залежить саме від ТЕБЕ. Ну або чесно визнайте що вам насрати на Україну як окремий субʼєкт в ігровій спільноті
Діємо
Звідки у поляків з'явився оцей імперський душок, оце підствідоме русняве відчуття вищості над іншими?
Жили ж всі разом як опущені лохі пострадянського гето нещодавно... а тут, блядь, вища раса прям
Бісить як оце розкручують проросійці тезу, мовляв, українці «воюють до останнього українця».
Коли ми чинимо спротив - у нас є шанс вижити і як суспільству і як народу.
Але якщо ми здамося на милість російським окупантам - вони нам швидко влаштують чистки «до останнього українця»!
>Every competition shooter of a high level I've met
"Holy shit cops are awful with guns."
>Every serious special forces guy I follow on here
"Holy shit cops are awful with guns."
>Everyone who follows me who works at a gun range or as an RSO
"Holy shit cops are awful with guns."
Нинішній підхід до проведення військово-лікарських комісій та роботи ТЦК, на думку Офісу військового омбудсмена, потребує змін.
Зокрема, там вважають, що частина визнаних «обмежено придатними» повинна мати можливість звільнитися зі служби hromadske.ua/viyskovi/26340…
Норм так людей зачепило цим твітом.
Безвідносно особисті автора, тема то актуальна.
Ви можете скільки хочете наводити аргументів, але це все ще герб третього рейху (це як зіга і римський салют, якого не існує, ага)
Того самого рейху який вивіз більше 2 млн українців у рабство
ШІ мені зробив альтернативне зображення для тих, хто каже «та це ж просто римський орел». А тут просто колоски, стрічки, сонечко та Земля. Який СРСР? Ви що, ні. Он тризуб же є, патріотично.
ШІ мені зробив альтернативне зображення для тих, хто каже «та це ж просто римський орел». А тут просто колоски, стрічки, сонечко та Земля. Який СРСР? Ви що, ні. Он тризуб же є, патріотично.
oh yes, westerner, please educate me, a simple Ukrainian peasant on how i should feel about my oppressors and how i should talk about them so i don’t offend them. yes please, educate me, a Ukrainian who of course never interacted with ruzzians on how sweet they are. please.
@RyanO_ChosenCoy Я дуже співчуваю людині і вважаю це плювок від державного органу. Але в контракті є пункт де сказано що сторони можуть його розірвати в односторонньому порядку. Просто людині то зробити майже неможливо зараз, а державі було б бажання. (В деяких контрактах то видалено або зачеркну
242 Followers 169 FollowingHomeless Radio is a Ukrainian indie rock band, formed in Kharkiv, in 2016. The band's music style represents a mixture of indie, alternative rock, and pop music
61K Followers 18 Following#DuneAwakening is an Open World Survival game from @Funcom where you can fully immerse yourself in the epic world of Dune. Out now on Steam, Sept 22 for console
37K Followers 29 FollowingDevelopers of the legendary STING interceptor — the FPV system rewriting air defense against Shahed-type drones. Built in Ukraine 🇺🇦 Combat-proven.
538 Followers 560 Following(19)
pp made by @/pipkkk (tg) header by @/Toni_Torsi(tg)
транс підарок малорос за англіфікацію україни бліноєд степовий амбасадор ванко в укртвт
98K Followers 11 FollowingA massive idiot
webcomic artist
meme-ologist
commission closed 😔
support me on Patreon :)
https://t.co/rDnnNCQcqd secondary account
2K Followers 234 FollowingМета — надати гравцям єдиний простір, де живе #українськалокалізація та існує явище, як #українізатор.
Підтримати нас ₴
https://t.co/9jWEHWLilm
264 Followers 829 Followingthey/them ✨ chaotic queer catastrophe ✨ живу жеття ✨люблю каву, горори та котиків✨інколи щось вумне пишу ✨russia is a terrorist state
5K Followers 2K FollowingQueer veteran-S1 in Ukraine's International Legion, drag king, writer. Nonbinary they/them; ono/jejgo PL. Civilian name Evelyn Aschenbrenner
6K Followers 72 FollowingДержавне Бюро Мемів ім. Максима Сінельника
Інституція мемів
Продукування приколів
Основна сторінка в телеґрам - https://t.co/eGTVxBUiyt
146K Followers 2K FollowingName is pronounced Kay-lin | ☘️ Frontline Reporter in Ukraine | Director of Under Deadly Skies On Apple TV | Won 22 Film Awards | Co-Founder of Byline TV